اراک , خیابان دکتر حسابی
ساختمان دکتر حسابی , واحد 6
09010902193
08632216779
support@alummarket.com
sales@alummarket.com

صنایع کشاورزی

صنایع کشاورزی

آلومینیوم و صنایع کشاورزی

آلوم مارکت بر روی ساخت پروفیل های آلومینیوم صنعت کشاورزی متمرکز شده است که با یک کارخانه حرفه ای مجهز ، با کمک کارکنان با تجربه و تجهیزات پیشرفته، می توانیم با طراحی عالی ، کیفیت و دقت بالای محصولات خود را اطمینان دهیم که از جمله آنها، انواع لوله های آلومینیوم با آلیاژ ها ، شکل ها و ضخامت های مختلف جهت کاربرد در شبکه های آبیاری ، سازه های گلخانه ای میباشد.
لوله های آلومینیومی علاوه بر اینکه دارای استحکام زیادی بوده، در مقابل خوردگی و زنگ زدگی بسیار مقاوم می باشد.
با توجه به این ویژگیها، از لوله های آلومینیومی در قطر های مختلف در صنایع مختلفی از جمله صنعت کشاورزی و سیستم های آبیاری تحت فشار استفاده می گردد.
در صنایع کشاورزی و گلخانه به‌ویژه گلخانه‌های صنعتی، از انواع پروفیل در اشکال مختلف استفاده می‌شود. که برخی از آن‌ها عبارتند از:

– پروفیل گالوانیزه گلخانه: این پروفیل بیشتر در ساخت سازه گلخانه، محل اتصال پوشش گلخانه و پنجره‌ها بیشترین کاربرد را دارد. پروفیل گالوانیزه در اشکال C، M، U، H، نیم دایره و… در طول‌های ۵ و ۶ متر با ضخامت ۱، ۵/۱، ۸/۲ و ۳ میلی‌متر برای اجزای مختلف سازه گلخانه طراحی و تولید می‌شوند. جنس پروفیل گلخانه ترکیبی از انواع پروفیل های آلومینیومی و فولاد گالوانیزه ST37 و گالوانیزه Z275 است.

– پروفیل آلومینیوم سبک هوشمند: سالیان زیادی است که در صنعت باغبانی از لوله‌های گرم‌کننده پروفیل آلومینیومی برای گرمایش استفاده می‌شود. این مدل نسبت به لوله‌های فولادی گرد، مزایای قابل توجهی دارند. آن‌ها علاوه بر این‌که سبک هستند، می‌توانند گرما را نیز هدایت کنند.

– پروفیل آلومینیوم آبرو یا گاتر؛ این نوع پروفیل مخصوص هدایت آب و جمع‌آوری آن است. براساس نوع کاربردی پروفیل گاتر به انواع مختلفی از جمله لندنی، جعبه‌ای، فیتیله‌ای و… تقسیم می‌شوند.

بیشترین کاربرد پروفیل گاتر یا ناودانی، در سقف و کف گلخانه است و باید دارای وزنی سبکی باشد تا با قرار گیری در سطح شیب‌دار بتواند وزن آب هدایتی را تحمل کند. به‌همین خاطر این نوع پروفیل باید روی ساندویج‌ پانل‌های سقفی نصب شود. معمولاً جنس پروفیل آبرو از ورق گالوانیزه ساده یا رنگی با صخامت و طول متناسب با اجزای گلخانه طراحی و تولید می‌شود.

کشاورزی

برای خرید و یا دریافت هر گونه مشاوره در مورد پروفیلهای آلومینیومی مورد استفاده در کشاورزی  میتوانید از طریق ثبت سفارش در سایت و یا تماس تلفنی با دفتر مرکزی آلوم مارکت با ما در ارتباط باشید .

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.