اراک , خیابان دکتر حسابی
ساختمان دکتر حسابی , واحد 6
09010902193
08632216779
support@alummarket.com
sales@alummarket.com

آلوم مارکت چیست

 

شرکت تولیدی بازرگانی آلوم مارکت با هدف ارایه خدمات تخصصی در حوزه آلومینیوم در سال  ۱۳۹۳ تاسیس شده است.پشتوانه علمی دارا بودن واحد تولیدی کارامد و قوی و همچنین ارتباط با شرکت های تولیدی داخلی و خارجی ما به عنوان برندی پویا در صنعت الومینیوم معرفی میکند.

مزیت رقابتی ما تجربه اندوخته شده از سالها فعالیت نیروی انسانی متخصص در امر تولید ،فروش ،و دارا بودن واحد تولیدی کامل (شامل واحد تولید با دو دستگاه پرس اکستروژن واحد ابکاری و پولیش،رنگ الکترو استاتیک )میباشد که این امر ما را در انجام ماموریت خود که همانا ارزش آفرینی برای ذینفعان از طریق تولید و عرضه انواع محصولات و خدمات در حوزه الومینیوم میباشد ، یاری میکند.

آلوم مارکت در راستای تحقق اهداف خود در جلب رضایت همکاران تجاری موفق به اخذ گواهینامه ISO 9001-2015 از شرکت مودی انگلستان گردید و توانسته است نیاز طیف های مختلف هم اندیشان در حوزه آلومینیوم را مرتفع سازد.

همچنین این شرکت مجموعه بزرگی از صنایع آلومینیومی و صنایع وابسته به آلومینیوم میباشد . یکی از اهداف مجموعه آلوم مارکت دسترسی هر چه بهتر صنایع مختلف برای  خرید پروفیل آلومینیوم  , پرفیل های اختصاصی آلومینیوم , پروفیل با آلیاژ های خاص , پروفیل های دکوراتیو , خرید در و پنجره دوجداره و همچنین خدمات متفاوتی مانند تجهیزات و ماشین آلات , مواد اولیه , قالب های اکستروژن و ساخت انواع درب و پنجره آلومینیومی را فراهم آورد .